Styling

Chcete se o interiéru jen poradit, protože si nejste jisti barevností? Nebo potřebujete navrhnout celý dětský pokojík, či kancelář?

Chcete se o interiéru jen poradit, protože si nejste jisti barevností? Nebo potřebujete navrhnout celý dětský pokojík, či kancelář?

Lavmi nejsou jenom tapety a interiérové doplňky. Lavmi je styl. Někdy minimalisticky severský, jindy francouzsky ležérní, občas folklórně slovenský. Ale vždy útulný. Styl pro každou činnost i nečinnost, styl s pořádkem i nepořádkem. Podívejte se na fotografie – je to na nich zachyceno.

Pokud byste rádi přenesli Lavmi styl do svého interiéru, rádi vám s tím pomůžeme. Víme, jak vytvořit interiér, který bude podřízený vašim potřebám a bude jenom váš, nový, originální, s duší Lavmi.

Co vlastně chci?

Na začátku je dobré vědět, čeho chcete dosáhnout. Třeba to chce jenom vytapetovat, nebo vyměnit židle. Třeba je celková dispozice pokoje špatně a my společně najdeme novou a lepší, takovou, v níž se budete cítit dobře a zároveň bude splňovat všechny vaše požadavky. To je přece náš společný cíl – vytvořit pro vás unikátní teplé místo na zemi. Místo, kde relaxujete, místo, které vás po celém dni obejme a dobije. Nebo vytvoříme aktivní, přesto útulnou kancelář, kde práce půjde sama od ruky.

Je taky možné, že jste v situaci, kdy se snažíte styl okoukat z časopisů, a pořád to není ono, pořád tomu něco chybí... Nebo vám dispozici navrhl architekt, ale působí to chladně a neútulně. Chce to něco, ale co? Možná máte strach ze změny? Obavy nejsou na místě, uvidíte.

 

Nechceme vytvářet scénu pro váš život, ale místo, kde se vám bude hezky žít.


Jak samotná konzultace probíhá a co od nás dostanete?

Nabízíme vám tyto možnosti:

Konzultace v obchodě / zdarma

Pondělí 11.00 - 17.00
Čtvrtek 14.00 - 19.00
V uvedené časy můžete využívat služby stylistky, která se vám bude věnovat. Nabídne vám varianty řešení, doporučí vhodné kombinace, poradí s tapetováním. Třeba vám právě tato konzultace bude zcela stačit a dodá vám potřebnou odvahu, či motivaci. Malou nevýhodou je, že nemusíte být jediní, kdo se přijde poradit ve stejný čas a budete muset čekat, nebo se o pozornost stylistky dělit s jiným zákazníkem. Pro tyto případy je tu další možnost.

Konzultace v obchodě / placená služba

Na tuto konzultaci je třeba se objednat. Pak vás nikdo nebude rušit a stylistka bude jenom vaše. Je dobré přinést fotky, nebo nákres místnosti, kterou chcete řešit. Stylistka vám nabídne varianty, doporučí vhodné kombinace a produkty, a to i z jiných obchodů tak, aby všechno zapadlo do celkového konceptu. Na rozdíl od neplacené konzultace, stylistka zná váš interiér, a může řešit vaši situaci zcela konkrétně.

Výstup pro zákazníka:
Seznam zboží a doporučení (zašleme mailem), při tapetování vzorky tapet.
Cena: 1 500 Kč / 60 minut

Konzultace v interiéru / placená služba

Tato konzultace probíhá u vás doma, či v kanceláři. Osobně v obchodě, telefonicky nebo e-mailem, si domluvte schůzku, před kterou nám sdělíte základní informace a požadavky. Stylistka pro vás připraví potřebné vzorky a vzorníky tapet a doplňků, doporučí a předvede výběr vhodných tapet a doplňků. Navrhne vhodné barvy pro malbu, pomůže s výběrem mobiliáře a textilu, poradí s drobnými dispozičními úpravami.

Výstup pro zákazníka:
Seznam zboží a doporučení (zašleme mailem), při tapetování vzorky tapet.
V případě řešení dispozice skicu dispozičního řešení.
Cena: 3000 Kč / 120 minut
Doprava 12 Kč / km

Asistence při nákupu / placená služba

Tato služba může, ale nemusí, navazovat na konzultace se zákazníkem. Stylistka doprovodí zákazníka do vytipovaných obchodů, doporučí vhodné zboží, poradí do čeho investovat, i za co ušetřit. Dobrá orientace na trhu je skvělou pomocí časově zaneprázdněným a nerozhodným.

Cena: 1 500 Kč / 60 minut
Doprava 12 Kč / km


Ráda vám pomůžu vytvořit váš
jedinečný prostor
 

Other articles
Action Change

Action Change

And here it comes again – the desire for change! The feeling you know very well, because it brought you here. The desire for change is characteristic ...
Combining, playing, creating

Combining, playing, creating

I am an advocate of casual combinatorics, a style when things fit together – as if by chance, casually. The harmony created by chaos. In fact, I am a ...
Kempink collection

Kempink collection

Kempink will bring modern graphic design into your interior, along with the freshness of a summer morning, somewhere in the countryside. It is ...
Wallpaper murals – where do they fit and how to work with them?

Wallpaper murals – where do they fit and how to work with them?

The image printed on wallpaper material could completely change the space. Indeed – like any wallpaper. Where do the murals really fit and what to ...
Cz Sk En De